Category: DEFAULT

Smutný A Sám - AC+ - Sex, Maľibu & Rokenroľ (CD, Album)


2010
Label: Zavodsky - 167045-2 • Format: CD Album • Country: Slovakia • Genre: Electronic, Rock, Pop • Style: Pop Rock, Synth-pop
Smutný A Sám - AC+ - Sex, Maľibu & Rokenroľ (CD, Album)

+ | KONTAKT. Úvod; O nás; Obchod; Môj účet; Blog; Kontakt; Špeciálna ponuka!SPECIAL AKCIOVÉ PRODUKTY! HOT.

Ac+ - Smutný a sám [akordy a text na ] Smutný a sám Gmi Sedím tu s Frankom F Zappom A s Dis Paganinim z Gmi obrazu Páni, som smutný a sám Pokazil sa mi v láske zoom Som smutný a sám Prišlo to náhle, odrazu Sedím tu tak smutný a hrám Že pokazil sa mi v láske zoom B Smutný a F sám V Dis myšlienkach na B teba Snáď s kŕdľom vrán Snáď k tebe zaletia Pár.

Nové albumy. Vyšlo Gombitova Marika - Zem Menom Laska ; Vyšlo Horkyze Slize - Alibaba A 40 Kratkych Songov 2 ; Dnes vyšlo Purple Disco Machine - Exotica ; Dnes vyšlo Santana - Blessings And Miracles ; Vyšlo

Sex,_Maľibu_&_Rokenroľ_-_AC+.jpg ‎ ( × pixelov, veľkosť súboru: KB, MIME typ: image/jpeg) História súboru Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

/ AC+ vydáva dlho očakávaný album „Sex, Maľibu and Rokenroľ“ (jún ),pracovný názov albumu bol však Na lúke plnej červených makov vydavateľ Spoločnosť Závodský, Nitra na novom albume nájdeme výrazné tracky ako – Ako nám bolo spolu dobre, Raketa, Rokenroľ, Smutný a sám, Už ma vezú, Raple, Lúčny.


Die For Your Government - The Varukers - Live In Leeds 1984 (Vinyl, LP, Album) Ratones Paranoicos - Furtivos (CD, Album) Good Morning Blues

3 thought on “Smutný A Sám - AC+ - Sex, Maľibu & Rokenroľ (CD, Album)”

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of "Sex, Maľibu & Rokenroľ" on Discogs.

  2. AC+: Album: Sex, Maľibu & Rokenroľ: Text piesne; sedím tu s frankom zappom a s paganinim z obrazu páni, som smutný a sám pokazil sa mi v láske zoom som smutný a sám prišlo to náhle, odrazu sedím tu tak smutný a hrám že pokazil sa mi v láske zoom Ref: smutný a sám v myšlienkach na teba snáď s kŕdľom vrán snáď k tebe.

  3. Listen to your favorite songs from Sex, Maľibu & Rokenroľ by AC+ Now. Stream ad-free with Amazon Music Unlimited on mobile, desktop, and tablet. Download our mobile app now.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING